Ліга чемпіонів огляд матчів за 20 лютого
Ліга чемпіонів: огляд матчів за 20 лютого (фото з соцмереж)

Нічія та перемога на старті 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Учора відбулися перші матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, які залишили за собою багато емоцій та нервових моментів. Подивимося, що відбулося на газонах Європи. Також читайте більше інформації про новини спорту футбол на сайті Топові Новини.

Огляд матчу ПСВ 1-1 Боруссія Дортмунд

У першому поєдинку “ПСВ” приймала “Боруссію Дортмунд” на своєму полі. Гра, яка відбулася 20 лютого 2024 року, виявилася напруженою та захопливою.

Моменти гри: На 24-й хвилині гравець “ПСВ” Дірк Мален вивів свою команду вперед, використавши змішаний момент в обороні “Боруссії”. Проте у другому таймі “Боруссія” змогла відновити рівновагу за рахунок пенальті, який відправив у ворота Марко де Йонг.

Склади команд:

• ПСВ: Бенітес — Тезе, Схаутен, Боскальї (Обіспо, 90), Дест — Тілльман, Веерман, Сайбарі (Жуніор, 83) — Бакайоко, де Йонг, Лосано (Пепі, 75).
  • Боруссія Д: Кобель — Р’єрсон, Гуммельс, Шлоттербек, Матсен — Забітцер, Джан — Мален (Озджан, 82), Ройс (Брандт, 62), Санчо (Вольф, 67) — Фюллькруг (Мукоко, 82).

Підсумок: Матч завершився з рахунком 1:1, залишивши питання відкритими для матчу-відповіді у “Боруссії Дортмунд”. Обидва клуби показали сильну гру, і наступний поєдинок обіцяє бути так само напруженим і захоплюючим.

Огляд матчу Інтер 1-0 Атлетіко

Другий матч відбувся між “Інтером” та “Атлетіко” на стадіоні “Сан-Сіро”. “Інтер” здобув домашню перемогу над мадридським клубом, що робить їхню позицію більш впевненою перед матчем-відповіддю.

Моменти гри: Єдиний гол у цьому поєдинку забив Марко Арнаутович на 79-й хвилині, який дозволив “нерадзуррі” здобути важливу перемогу перед гравчинами “Атлетіко”.

• Інтер: Зоммер — Павар, де Врей, Бастоні — Дарміан (Думфріс, 70), Мхітарян (Фраттезі, 73), Барелла, Дімарко (Аугусто, 69) — Чалханоглу — Мартінес (Санчес, 89), Тюрам (Арнаутович, 46)
  • Атлетіко: Облак — Моліна (Барріос, 69), Вітсель, Хіменес (Савич, 46), Ермосо (Мандава, 68), Ліно — Льоренте, Де Пауль, Коке, Сауль Ньїгес (Мората, 55) — Грізманн (Корреа, 78)

Підсумок: Переможець цієї зустрічі визначив єдиний гол Марко Арнаутовича, що полегшив для “нерадзуррі” стан справ перед матчем-відповіддю у Мадриді.

Залишається чекати на матчі-відповіді, щоб побачити, які команди зуміють здобути перевагу і вийти у наступний етап турніру.