Сельта - Жирона
Матч Сельта – Жирона, 0:1 (фото з соцмереж)

Перший тайм

Матч 22-го туру елітного дивізіону чемпіонату Іспанії між Сельтою та Жироною приніс мінімальну перемогу гостей. Жирона, вирушивши в гості на Балаїдос, зуміла здолати суперника з рахунком 1:0.

Вже з перших хвилин гра виявилася дуже напруженою, з обома командами, які намагались контролювати м’яч та створювати небезпеку в атаках.

Читайте зараз цікаві матеріали на тему “новини футболу Україна” на сайті Топові Новини.

Жирона виявила свою активність, намагаючись відкрити рахунок. Артем Довбик та Віктор Циганков вийшли в стартовому складі, а Крістіан Порту також отримав можливість показати себе.

Перший гол був забитий на 20-й хвилині гри. Крістіан Порту отримав передачу від Гутьєрреса та точно пробив в ближній кут, не залишивши шансів воротарю Сельти, Гуайта. Рахунок став 0:1 на користь Жирони.

Сельта відповіла спробами вийти в атаку та мала свої моменти, але голкіпер Жирони, Гассаніга, виявився надійним та врятував свою команду від пропущених м’ячів.

На перерві обидві команди залишались на полі за мінімальної переваги Жирони.

Другий тайм

У другому таймі господарі поля намагалися відразу створити небезпеку, але команда Мічела не була настільки активною, як у першому таймі.

Сельта намагалась вивести матч внутрішніми силами, але до справжніх гострих моментів справа не дійшла. Гра в цей період більше нагадувала взаємні атаки та взаємодію на середині поля.

На останній хвилині Сельта мала шанс на врятований бал, але Гассаніга витягнув удар Рістіча з гострого кута, залишивши ворота своєї команди на замку.

Фінальний свисток головного арбітра зафіксував непросту перемогу Жирони з рахунком 1:0.

Статистика матчу

• Гол: Порту (Жирона) – 20-та хвилина.
  • Попередження: Жаїлсон (Сельта), Блінд (Жирона).

Сельта:

• Склад: Гуайта, Мінгеса, Домінгес, Старфельт, Нуньєс, Санчес, Тапіа, де ла Торре, Аспас, Дjувікас, Ларсен.
  • Найбільш небезпечний момент: Удар Мінгеси, якого врятував голкіпер Гассаніга.

Жирона:

• Склад: Гассаніга, Коуту, Мартінес, Блінд, Гутьєррес, А. Гарсіа, Еррера, Порту, Циганков, Савіо, Довбик.
  • Найбільш небезпечний момент: Гол Порту на 20-й хвилині.

У підсумку, Жирона здобула важливу перемогу, виведену на четверте місце в турнірній таблиці, підкресливши свою амбіційність в боротьбі за високі позиції у Ла Лізі.