Хет-трик Довбика
Жирона-Севілья: неймовірний хет-трик Довбика! (фото з Google)

Неймовірний тріумф українців у Жироні!

У захоплюючому матчі 21-го туру Ла Ліги Жирона вразливо розгромила Севілью з рахунком 5:1. Це був захопливий вечір для українських гравців — Артем Довбик взяв на себе головну роль з хет-триком, а Віктор Циганков також вніс свій внесок у велику перемогу.

Супер матч для українців: Хет-трик Довбика та гол Циганкова

Також читайте більше матеріалів на тему “футбольні трансфери всі новини” у нашій спортивній рубриці.

Перший тайм: Хет-трик Довбика

Гра розпочалася за домінування Севільї, і вони швидко вийшли вперед завдяки голу Ромеро на 10-й хвилині. Але відповідь Жирони була неабиякою: Артем Довбик вразив ворота суперників трьома голами за шість хвилин (13′, 15′, 19′).

Другий тайм: Циганков вносить свій внесок

У другому таймі Жирона продовжила диктувати темп гри. На 56-й хвилині Віктор Циганков забив гол, закріпивши успіх команди. Гості намагалися відновити баланс, але сила Жирони була завелика.

Висновки та гравець матчу

Матч виявився справжнім святом для Жирони та її вболівальників. Хет-трик Довбика та гол Циганкова стали не лише прекрасним досягненням для українців, але й справжньою вибуховою сумішшю для іспанських опонентів.

Гравець матчу заслужено став Артем Довбик, який своєю винятковою ефективністю в атаках приніс перемогу своєй команді.

Перспективи команд

Після такої вражаючої перемоги Жирона покаже свої амбіції в майбутніх матчах. У наступному турі вони зіграють гостьовий матч проти Сельти з Віго. Завдяки такій грі, команда може посісти ще вище місце в турнірній таблиці.

Севілья, з іншого боку, має багато роботи перед собою, щоб покращити свої показники. У наступному турі вони прийматимуть Осасуну, і вболівальники сподіваються на кращий результат від своєї улюбленої команди.

В цілому, цей матч підкреслив як український футбол може залишати слід в Ла Лізі, і фанати з нетерпінням чекатимуть нових досягнень своїх земляків на іспанських футбольних полях.