Олімпійські ігри: Українці Беленюк та Насібов яскраво вийшли до півфіналу (Фото: google)

Українські борці греко-римського стилю Парвіз Насібов та Жан Беленюк пробилися до півфіналу олімпійських змагань у двох вагових категоріях.

Олімпійські ігри 2024, греко-римська боротьба, до 67 кг, 1/4 фіналу

Ісмаїлов – Насібов – 6:7

Олімпійські ігри 2024, греко-римська боротьба, до 87 кг, 1/4 фіналу

Турсинов – Беленюк – 3:7

У протистоянні з киргизстанцем Амантуром Ісмаїловим Насібов виглядав більш пасивним у перші три хвилини. Суперник зумів набрати 6 очок за технічні ходи, а українець відповів лише двома очками.

А ось другий період був під повним контролем Насібова. Український борець п’ять разів зумів набрати одне очко і вийшов вперед. Українець впевнено провів останні секунди і не дозволив Ісмаїлову хоча б зрівняти ситуацію.

Бій Беленюка з казахом Нурсултаном Турсиновим проходив за схожим сценарієм. Суперник домінував перші три хвилини і повів у рахунку 3:0.

Український борець перехопив ініціативу у другому періоді. Два прийоми дозволили Беленюку зрівняти рахунок. А потім ще два тейкдауни олімпійського чемпіона Токіо забезпечили комфортну перевагу та підсумкову перемогу.

Насібов в 1/2 фіналу зустрінеться з азербайджанцем Хасратом Джафаровим. Беленюк зустрінеться з іранцем Алірезою Мохмадіпіані. Крім того, українка Оксана Лівач побореться за бронзову медаль з японкою Юї Сусакі. Усі поєдинки заплановані на вечір середи, 7 серпня.