Євро-2024: Бельгія перемогла Румунію

Перед фінальним туром усі команди групи E мають однакову кількість очок.

Збірна Бельгії перемогла команду Румунії у другому турі групи E фінального етапу Євро-2024. Матч у Кельні завершився з рахунком 2:0 на користь бельгійців.

Підопічні Доменіко Тедеско відкрили рахунок уже на другій хвилині гри. Юрі Тілеманс низом забив у лівий кут після передачі від Ромелу Лукаку.

Бельгія перемогла Румунію, відео моментів

Після перерви бельгійці продовжили створювати небезпечні моменти. На 64-й хвилині Лукаку влучив у ближній кут після пасу Кевіна Де Брейне, проте після перегляду VAR арбітр скасував гол через офсайд.

Цікаво, що це вже третій гол Лукаку, скасований після втручання VAR. У першому турі два м’ячі форварда не були зараховані у матчі проти Словаччини.

На 80-й хвилині бельгійці забили знову, цього разу за правилами. Голкіпер Кун Кастельс вибив м’яч далеко вперед, а Де Брейне пробив повз румунського воротаря.

В іншому матчі другого туру групи E збірна України здобула перемогу над Словаччиною з рахунком 2:1.

Нагадаємо, що на старті турніру Бельгія сенсаційно програла Словаччині (0:1), а Румунія розгромила Україну (3:0).

Після двох турів усі команди групи E мають по три очки. Однак збірна України займає останнє місце через найгіршу різницю забитих і пропущених м’ячів.

У заключному турі українці зіграють з бельгійцями, а словаки зустрінуться з румунами. Обидва матчі відбудуться 26 червня о 19:00 за київським часом.

До 1/8 фіналу Євро-2024 вийдуть дві найкращі збірні кожної групи, а також чотири найкращі команди, що посядуть треті місця.