"Манчестер Юнайтед" переміг "Манчестер Сіті"
Кубок Англії: “Манчестер Юнайтед” переміг “Манчестер Сіті”

Команда під керівництвом Еріка тен Гага виграла фінал на “Вемблі” та отримала право на участь у Лізі Європи наступного сезону.

Манчестер Юнайтед” несподівано обіграв “Манчестер Сіті” у фінальному матчі Кубка Англії з футболу. Гра на лондонському стадіоні “Вемблі” завершилася з рахунком 1:2 на користь “червоних дияволів”.

У першій половині гри команда Хосепа Гвардіоли пропустила два м’ячі. На 30-й хвилині Алехандро Гарначо скористався помилкою захисника Йошка Гвардіола та воротаря Штефана Ортеги, відправивши м’яч у порожні ворота.

На 39-й хвилині команда Еріка тен Гага подвоїла свою перевагу – Бруну Фернандеш чудовим пасом знайшов у штрафному майданчику Коббі Мейну, а 19-річний гравець “Манчестер Юнайтед” точно влучив у дальній кут воріт.

У кінці матчу “Манчестер Сіті” вдалося скоротити розрив – на 87-й хвилині Жеремі Доку, який вийшов на заміну, забив з лінії штрафного майданчика у ближній кут. Однак зрівняти рахунок і перевести гру в екстратайм “городянам” не вдалося.

Відео: “Манчестер Юнайтед” переміг “Манчестер Сіті”

Таким чином, “Манчестер Юнайтед” реваншувався перед “Манчестер Сіті” за поразку у минулорічному фіналі Кубка Англії, коли команда Гвардіоли перемогла з рахунком 2:1.

У цьому сезоні “Манчестер Сіті” вчетверте поспіль виграв чемпіонат Англії, що є унікальним досягненням. “Манчестер Юнайтед” завершив сезон на восьмому місці, що стало найгіршим результатом клубу за всю історію АПЛ.

Завдяки перемозі в Кубку Англії, “Манчестер Юнайтед” отримав право на участь у єврокубках наступного сезону. Завоювавши цей трофей, команда кваліфікувалася до Ліги Європи.